D75648
Duftlys i lasergravert glass og med knitrende treveke, nøye utformet for å spre varme, duft og eleganse i hjemmet ditt. Det lasergraverte glasset gir ett sofistikert skinn når lyset tennes.
Lyset kommer i en vakker gaveeske, perfekt som gave eller som et vakkert tilskudd til ditt eget juleinteriør.
Design basert på operaen Barberen i Sevilla:
«I Sevilla forelsker den unge grev Almaviva seg i den vakre Rosina og forkler seg i ulike roller for å vinne hjerte hennes. Med god hjelp fra barbereren Figaro overvinner han hindringer, lurer vaktene og setter en stopper for planene til den gamle doktor Bartolo, som selv ønsker å gifte seg med den unge kvinnen.»
Som alle duftlysene fra Durance inneholder lyset naturlig høykvalitets voks, duft fra ekte eteriske oljer, har en perfekt tilpasset bomullsveke og er uten bly i enden av veken.
Duften er laget av Durance sin egen Parfymør i Grasse, og gir en mild og vedvarende duft i rommet. Brennetiden ca 50 timer.
Duft:
Appelsin og kanel både pynter hjemmet og fyller luften med myke, varme dufter av herlige appelsiner, krydder og smakfulle aromaer. For veldig mange er denne duften den ultimate duften av jul!
• Toppnoter: Brasilsk Appelsin, Sitron, Appelsinskall
• Hjertenoter: Tonka, Kanel fra Sri Lanka, Kryddernellik
• Basenoter: Kryddermix, Vanilje, Styrax
300g
*Forhandler:
Minimumsantall 4 stk (1 kolli/eske)
Testere ikke tilgjengelig
Veiledende utsalgspris: 699,-
Artikkelnummer:D75648
Enhet:stk
La lyset brenne i minimum 1 time, for å utnytte voksen best mulig og for å hindre at lyset brenner skjevt. Om lyset har brent skjevt, kan det være nødvendig å dytte veken tilbake til midten av lyset mens voksen er myk. Husk alltid å trimme veken.