Mini såpe Sicilian Orange Blossom 100ml
(Klikk for større bilde)
Mini såpe Sicilian Orange Blossom 100mlMini såpe Sicilian Orange Blossom 100ml

Mini såpe Sicilian Orange Blossom 100ml

RM3597

BESTILLINGSVARE - KOMMER

Små flasker, stor wow-faktor! 💧🧼✨

Denne mini såpeflasken er perfekt å ha med i treningsbagen, veska eller kofferten! Praktisk, lekker og dufter helt nydelig 💖 Enten du er på reise, rett fra treningsøkta eller bare vil føle deg litt ekstra fresh – disse små hjelperne har ryggen din 🙌

Lekkert design + deilig duft = en ren glede 💫

En herlig generøs og rikt skummende såpe som kan brukes på hele kroppen. Beriket med Aloe Vera juice og Vit E for å gi ekstra fuktighet og næring til huden slik at den ikke tørker ut. Er med på å holde huden myk og frisk, og etterlater en helt nydelig frisk duft.

Duft:
Med delikate toner av appelsinblomst. Forestill deg selv i en siciliansk sitruslund, der du møtes av en mild aroma av sicilianske sitrusfrukter, appelsinblomster og varmt treverk. En herlig duft av sommer!

Toppnote: Appelsinblomst, Sitronskall, Mandarin
Hjertenote: Petitgrain
Basenote: Sedertre, Kremet Sandeltre

100ml

*Forhandler:
Minimumsantall 12 stk
Testere ikke tilgjengelig
Artikkelnummer:RM3597
Enhet:stk
kr59,00 / stk
Lagerstatus: På lager
Stk:
Skriv ut
Vis stort bilde
PDF